750.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Kütahya Bilgisayar olarak, müşterilerimize Kütahya'da bilgisayar ve bilgisayar parçaları kaliteli satışı ve bilgisayar arızaları tamirleri sunmayı amaçlayan bir firma ve bilgisayar servisi olarak Kütahya Bilgisayar firmaları arasında faaliyet göstermekteyiz. Kütahya Bilgisayar laptop temizliği ile üst seviyede olan servisimiz aynı zamanda Kayseri bilgisayar format işlemleride yapıyor. Şirketimiz, 2010 yılında kurulmuş olup, o günden beri müşterilerimize Kütahya'de en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun bilgisayarları ve tamiri sunabilmek için, işimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz. Bu nedenle, yüksek kaliteli ürünler sunarak ve müşterilerimize en iyi leptop tamiri ile Kütahya'da hizmeti sağlayarak kendimizi kanıtlamaktayız. Bununla birlikte, Kütahya Bilgisayar alım satım işlemleri sunarak müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, bizim için her zaman öncelikli bir konudur.

Kütahya Bilgisayarpersoneli, müşteri hizmetleri ve teknik destek konusunda deneyimli ve uzman kişilerdir. Bu nedenle, müşterilerimizin her türlü sorununa en kısa sürede teknik servis verebilmekteyiz. Ayrıca, ürünlerimiz hakkında her türlü soruyu cevaplamak için de hazırız.

Amacımız, müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır. Bu nedenle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak ve onları en iyi şekilde desteklemek için çalışmaktayız.


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Duis vel nibh at velit scelerisque suscipit. Nunc sed turpis. Fusce egestas elit eget lorem. Sed cursus turpis vitae tortor
SEO Danışmanlığı %95
Sosyal Medya Yönetimi %85
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın